Про компанію

Наша компанія була створена 18 жовтня 2005 року та починала свою діяльність в сфері побудови сучасних систем зв'язку.
За багато років роботи було реалізовано безліч цікавих проектів по організації зв'язку (встановлення та обслуговування АТС, монтажні роботи)
Нашими клієнтами є офісні центри, банки, готелі, лікарні та клініки, служби таксі, автосалони, комунальні підприємства та державні структури.
Багато з них досі перебувають у нас на технічному обслуговуванні.
Фахівці нашої компанії щорічно проходять навчання та практичні заняття в центрах знань Panasonic і інших вендорів, є авторизованими фахівцями з інсталяції обладнання, що дозволяє надавати клієнтові 5 років гарантії на обладнання Panasonic від виробника.
З огляду на сучасні реалії і потреби наших клієнтів про функціонал і якості обладнання, постійний моніторинг ринку систем зв'язку, пошук нових рішень і технологій, привів нас до вибору оптимальних рішень в області сучасних технологій зв'язку.

Наша компанія постійно розширює свою діяльність. Сьогодні у нас в компанії працюють кваліфіковані фахівці з різних напрямків в області мережевої інтеграції та інженерних рішень. Наші фахівці володіють серйозним досвідом участі в великих і складних проектах, наприклад:

- підряд з ПАТ Укртелеком. У період з 2007 - 2014года наші фахівці займалися підключенням абонентів до мережі Internet і інтерактивного ТВ, охоплюючи все місто Київ,
- модернізація і технічне обслуговування систем зв'язку в КБ «Експобанк» та його філіях у м.Києві, в період з 2006 по 2014 року
- інсталяція і технічне обслуговування цифрових і ip атс в мережі бізнес-центрів в місті Києві, в період з 2005 року по сьогоднішній день

Ми є постачальниками телекомунікаційного обладнання по всій Україні. Сьогодні наша компанія є сертифікованим авторизованим партнером Panasonic і Gold партнером Jabra-Україна.

Зателефонувавши нам, Ви отримаєте професійну консультацію щодо вибору необхідного обладнання, про їч технічні можливості і методах реалізації будь-якого проекту в області сучасних технологій зв'язку.
Ідеально підібране рішення відкриває перед нашими клієнтами вражаючі перспективи, адже офісне середовище змінилося, сьогодні воно швидше, гнучкіше і більш вимогливе, ніж будь-коли.
У нас завжди є власні готові рішення по організації зв'язку підприємства на базі сучасних офісних телефонних станцій.

Фахівці нашої компанії, маючи великий практичний досвід, допоможуть грамотно сформувати технічне завдання, враховуючи всі технічні потреби потенційного клієнта, для вибору ідеального рішення, під реалізацію проекту будь-якої складності! Бізнес наших клієнтів, завдяки використанню сучасних систем зв'язку, завжди буде тільки розвиватися!

Ми працюємо в зручний для клієнта час!
Зателефонуйте нам.