Публічна оферта

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР - ОФЕРТА

Цей договір між ТОВ «СІА-телеком», який діє відповідно до статуту (Іменовані надалі Продавець) і користувачем послуг інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину http://sia-telecom.com.ua.

 

1. Преамбула

 

1.1 Продавець публікує цей договір купівлі-продажу, який є публічним договором - офертою відповідно до ст.633 Цивільного Кодексу України, а також відповідно до Закону України «Про електронну комерцію» і відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

1.2. Справжня публічна оферта (іменована надалі «Оферта») визначає всі суттєві умови договору між Продавцем і особою, акцептував Оферту.

1.3. Цей договір укладається між Покупцем і Продавцем в момент оформлення замовлення.

1.4. Оферта може бути акцептована (прийнята) будь-якою фізичною або юридичною особою на території України, мають намір придбати товари (послуги), що надаються Продавцем через інтернет-магазин, розташований на сайтіhttp://sia-telecom.com.ua.

1.5. Покупець беззастережно приймає всі умови, що містяться в оферті в цілому (тобто в повному обсязі і без винятків).

1.6. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), фізична або юридична особа, яка провадить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі та на умовах цієї угоди.

1.7. Оферта, а також вся додаткова інформація про товари Продавця, опублікована на сайтіhttp://sia-telecom.com.ua.

 

2. Визначення термінів

 

2.1. Покупець - фізична або юридична особа, яка прийняла в повному обсязі і без винятків умови оферти (яка вчинила акцепт оферти) відповідно до п. 1.4. оферти.

2.2. Продавець - ТОВ «СІА-телеком».

2.3. Інтернет-магазин - це сайт, який має адресу в мережі інтернетhttp://sia-telecom.com.ua, Що належить Продавцю і призначений для продажу Продавцем Покупцям на підставі оферти товарів (послуг), що належать Продавцю.

2.4. Товар - обладнання сучасних систем зв'язку c повним описом, технічними характеристиками, призначених з відповідним фото і ціною - вказані в Головному меню сайту.

2.5 Послуга - пропозиція з описом переліку послуг (установка, обслуговування, монтаж і ін.), Які описані в головному меню сайту. Ціна послуги на сайті вказана приблизна, тому що остаточна ціна послуги формується після оцінки обсягу і складності робіт.

2.6 Замовлення - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

2.7 Місце виконання договору - поштову адресу зазначений Покупцем, на який доставляється товар або послуга, в разі доставки товару силами Продавця.

2.8 Сторони - разом Покупець і Продавець.

 

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ-ОФЕРТИ

 

3.1 Покупець може оформити замовлення товару самостійно на сайті інтернет-магазину, або через менеджера за телефонами, вказаними на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної оферти інтернет-магазину).

3.2 При оформленні замовлення в інтернет-магазині, Покупець зобов'язаний надати про себе інформацію, зазначену у формі реєстрації, попередньо ознайомившись із розділом Про приватну. Згода покупця на обробку персональних даних надається без обмеження терміну його дії.

3.3 Покупець несе відповідальність за достовірність наданої при оформленні замовлення інформації, а Продавець, згідно Політики конфіденційності, гарантує захист конфіденційності даних Покупця.

3.4 Інтернет-магазин не редагує інформацію про Покупця.

3.5 Волевиявлення Покупця здійснюється за допомогою внесення останнім відповідних даних в форму замовлення в інтернет магазині або подачею заявки через менеджера інтернет-магазину або по e-mail.

3.6 При оформленні замовлення товару Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цим Договором, шляхом проставлення відмітки у графі «Я прочитав Публічна оферта і згоден з умовами».

3.7 Для отримання паперового примірника Договору купівлі-продажу або договору на обслуговування або проведення монтажних робіт, Покупець відправляє заявку електронною поштою або телефоном, вказаним на сайті. Зразок типового договору на сайті надається.

3.8. Всі інформаційні матеріали, представлені в інтернет-магазині, носять довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються способів використання товару, Покупець повинен, перед оформленням замовлення, звернутися до Продавця за телефонами вказаними на сайті.

3.9. На прохання Покупця менеджер інтернет-магазину надає (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.10 Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений в інтернет-магазині. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Винятки із зазначеного правила вказані в описі кожного товару в разі проведення акцій, зняття товару з продажу тощо

3.11 Замовлення може бути оформлений Покупцем та за телефонами, вказаними на сайті або оформлений самостійно на сайті «Кошик покупок».

3.12 Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для уточнення інформації за замовленням і термінів його доставки.

3.13 Використання ресурсу інтернет-магазину для перегляду і вибору товару, а так само для оформлення замовлення є для Покупця безоплатним.

 

4. ЦІНА ТОВАРУ

 

4.1. Ціна товару в інтернет-магазині вказана в гривнях (з можливістю конвертації в $ США) за одиницю товару.

4.2. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена інтернет-магазином в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений і оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

4.3. Вартість послуг, що надаються Покупцеві Продавцем в інтернет-магазині вказана в меню «Послуги». Вартість послуг, зазначена на сайті, не залишкова. Кінцева вартість послуг формується після з'ясування обсягу і складності проведення робіт.

4.4 У ціну товару не входить вартість доставки.

4.5 Способи і порядок оплати товару вказані на сайті в розділі «Оплата і доставка». При необхідності, порядок і умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем з менеджером інтернет-магазину.

4.6 Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині.

4.7 Розрахунки Сторін при оплаті замовлення здійснюються в Українській гривні.

 

5. ПОРЯДОК ДОСТАВКИ ТОВАРУ

 

5.1 Способи, порядок і терміни доставки товару вказані на сайті в розділі «Оплата і доставка». Порядок і умови доставки замовленого товару обумовлюються Покупцем з менеджером інтернет-магазину.

5.2. Самовивіз товару:

5.2.1 Продавець, отримавши повідомлення про розміщеному замовленні, підтверджує його отримання по телефону або по e-mail Покупця і погоджує з ним дату самовивозу товару;

5.2.2 Покупець отримує замовлення за місцем знаходження офісу Продавця. Адреса та режим роботи офісу вказані на сайті Продавця в розділі «Зв'язатися з нами». При безготівковій формі оплати Продавець додатково по телефону або по e-mail Покупця підтверджує факт зарахування оплати замовлення на розрахунковий рахунок Продавця і тільки після цього погоджує з Покупцем дату самовивозу товару.

5.2.3 Право власності та ризик випадкової загибелі, втрати або пошкодження товару переходить до Покупця з моменту передачі товару Покупцеві або його Представнику.

 

6. ГАРАНТІЯ

 

6.1 Гарантія на товар вказана в описі кожного продукту.

 

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 

7.1 У разі виявлення браку або будь-яких виробничих дефектів у товарі можливий його обмін на аналогічний товар належної якості.

7.2 Обмін товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (товарна накладна).

7.3 При поверненні товару Покупець зобов'язаний заповнити форму запиту на повернення товару в категорії «Повернення товару», де вказати інформацію про замовлення, про товар і причини повернення. Ця форма надсилається на e-mail:info@sia-telecom.com.ua, Після чого, Покупець отримає повідомлення про статус його запиту на вказаний ним e-mail.

7.4. Обмін товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою офісу, вказаною на сайті в розділі «Зв'язатися з нами».

 

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

8.1. Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання ним товарів, замовлених в інтернет-магазині.

8.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили.

 

9. Заключні положення

 

9.1. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується законодавство України.

9.2. При необхідності Продавець і Покупець має право в будь-який час оформити договір купівлі-продажу товару в формі письмового двосторонньої угоди, що не суперечить положенням цієї оферти.

9.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися в офіс Продавця по e-mail:info@sia-telecom.com.ua, Або за адресою: 04074, м.Київ, ул.Новозабарская, 2/6 оф.104 або за телефонами, вказаними на сайті. З усіх питань Покупець в розділі «Зв'язатися з нами» може залишити повідомлення, яке автоматично буде відправлено Продавцю..

9.4. Цей договір вступає в силу з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

9.5. Всі суперечки і розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення, Сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

9.6. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

9.7 Порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних викладено в Політиці Конфіденційності, положення якого розташовані в розділі «Політика конфіденційності».