• Mairdi MRD-612D, гарнітура

Mairdi MRD-612D, гарнітура

  • Модель: MRD-612D
  • Код товару: 3563
  • Гарантійний термін: 12 мес.
  • Наявність: Є в наявності
  • Повернення: Протягом 14 днів
  • Самовивіз: Оболонь з 9.00 до 18.00
  • 1259 грн.


Mairdi MRD-612D - це практична і якісна гарнітура для ПК, що має міцну конструкцію і дуже малу вагу. Пристрій призначений тільки для розмов в зв'язку зі своїм частотним діапазоном 20 Гц - 10кГц.

Спеціальний фірмовий роз'єм QD дозволяє від'єднувати гарнітуру, не втрачаючи при цьому виклик і без необхідності знімати гарнітуру з голови. Використовується в професійних провідних гарнітурах.

Використання QD роз'єму також дозволяє забезпечити універсальність професійних гарнітур - підключення до будь-якого кінцевого пристрою (телефони різних виробників, комп'ютер) за допомогою перехідників і адаптерів, оснащених таким же QD роз'ємом. Якщо в майбутньому виникне необхідність заміни ПК, ноутбука, то гарнітура залишиться колишньою.

 

 За допомогою різних перехідників, можна без проблем підключитися до будь-якого IP-телефону, смартфону або комп'ютера. Можливі варіанти підключень: штекер RJ9, 2,5 мм, два штекера 3,5 мм, роз'єм USB2.0. (Всі перехідники купуються ОКРЕМО!)

Mairdi MRD-612D оснащена двома динаміками з м'яким амбюшором із замінника шкіри з чудовим якісним звуком, мікрофоном з відмінним шумопоглинання і поліуретановим кабелем. З метою безпеки роботи, динамік оснащений функцією захисту від акустичних ударів. Головка мікрофона забезпечує багаторазову регулювання її положення, що дуже зручно для користувачів гарнітури.

 

Особливості:

 1) легка вага;

2) чудову якість звуку;

3) відмінне шумозаглушення;

4) захист користувача від акустичних ударів;

5) обертається мікрофон на 330 °;

6) 60мм регульованого ходу оголовья.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Mairdi MRD-612D, Mairdi, MRD-612D, гарнітура Mairdi MRD-612D, гарнітура Mairdi, гарнітура MRD-612D, купити Mairdi, купити MRD-612D, купити гарнітуру