Tascam DR-40X, цифровий диктофон

  • Виробник: Tascam
  • Модель: DR-40X
  • Код товару: 7397
  • Гарантійний термін: 12 мес.
  • Наявність: Є в наявності
  • Повернення: Протягом 14 днів
  • Самовивіз: Оболонь з 9.00 до 18.00
  • 9290 грн.


Tascam DR-40X - 4-х канальний портативний рекордер/аудіоінтерфейс, що отримав весь необхідний функціонал для отримання високої якості запису в стаціонарних та польових умовах. Крім того, рішення порадувало лаконічним дизайном та інтуїтивно зрозумілим керуванням.

Базові параметри
У ролі основного матеріалу виготовлення корпусу продукту виступив практичний матовий пластик, доповнений деякими металевими деталями. Саме з металу, наприклад, виконані мікрофонні утримувачі, що отримали поворотний механізм. Оскільки мікрофони рухливі, користувачеві доступні два варіанти спрямованості: AB і XY, передбачені для вибору оптимального кута захоплення звуку в залежності від умов звукозапису. На окрему увагу заслуговує набір інтерфейсів підключення, що об'єднав порт mini-USB для підключення до ПК у ролі зовнішньої звукової карти (24 біт/96 кГц), пару класичних 3.5-мм роз'ємів, призначених для підключення навушників і зовнішнього мікрофона типу "петлічка", а також два комбо-порти XLR/TRS (Neutrik), що дозволяють підключати варіативні пристрої запису та обробки звуку. Схема елементів керування функціоналом (у свою чергу) може похвалитися великими механічними маніпуляторами з логічним маркуванням, доповненими інформативним дисплеєм з підсвічуванням та сіткою із п'яти світлодіодів. Важливо згадати і показники автономної роботи рекордера, що становлять ~18 годин. До речі, девайс живиться від 3-х акумуляторів формату АА, що йдуть у комплекті.

Профільний функціонал. Звучання
Пропонуючи професійний клас пристроїв, Tascam DR-40X отримав розширені функціональні можливості, покликані забезпечити належний комфорт процесу звукозапису у поєднанні з максимальною якістю записаного аудіоматеріалу. Перелік програмних опцій вражає своєю широтою, тому доцільно відзначити лише найцікавіший функціонал, серед якого опція установки автоматичного рівня; вбудований модулятор реверберації (6 ефектів); хроматичний тюнер, авторекординг (при подоланні звукового порога), опція фільтра низьких частот (40; 80; 120 Гц), функція запису дублюючої доріжки (бекап) з меншим рівнем, а також функція вирівнювання рівня, що запобігає стрибкоподібній гучності. На окрему увагу заслуговують режим диктування, призначений для запису та транскрипції людського голосу, і функція овердаббінгу, що дозволяє музикантам проводити послідовний запис. Що стосується безпосередньо сигнатури звучання Tascam DR-40X, то тут спостерігається частково передбачувана ситуація, спричинена насамперед форматом рекордера, що призначений для передачі автентичного звукового забарвлення джерела акустичних коливань, без підфарбовування або спрощення його тональної гами.

Tascam DR-40X – збалансоване рішення для якісного мультиконтекстного запису в стаціонарному та польовому режимах. Крім того, продукт порадував добротною збіркою та оригінальним дизайном.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Tascam DR-40X цифровий диктофон, диктофон Tascam DR-40X, купити цифровий диктофон, диктофон, Tascam, купити київ, DR-40X цифровий диктофон