Calford HP-33943, 9-канальна бездротова система внутрішнього зв'язку (дальність 600м), 2 станції

  • Виробник: Calford
  • Модель: HP-33943
  • Код товару: 23943
  • Гарантійний термін: 1 мес.
  • Наявність: Передзамовлення
  • Повернення: Протягом 14 днів
  • Самовивіз: Оболонь з 9.00 до 18.00
  • 4200 грн.


Бездротовий переговорний пристрій, принцип роботи рації на FM 462 МГц для бездротової передачі та прийому, що не потребує встановлення
Настільна робота, що монтується на стіну, легко розширюється до …..8 станцій, або 16 станцій, або 20 станцій — скільки завгодно.
Кнопки прямого каналу CHANNEL, а також мітка станції для швидкої та легкої ідентифікації призначених станцій.
Легко налаштувати призначену станцію: натисніть та утримуйте кнопку призначеного каналу, доки не почуєте звуковий сигнал та не загориться світлодіод кнопки.
Примітка:
За замовчуванням усі пристрої налаштовані на канал 1. Користувачеві необхідно переключити канал за промовчанням на бажаний канал. Якщо ви не налаштуєте призначені станції, після розмови пристрою повернуться на канал 1.
Робота 10 каналів: 9 каналів для розмови з кожним окремо плюс 1 канал для розмови/пейджингу ВИКЛИК ВСІХ, можете розмовляти з усіма абонентами одночасно.
Перемикання групи каналів A/B/C для запобігання небажаним сигналам
SOFT TOUCH та ВЕЛИКА кнопка - Кнопки LOCK, TALK, CALL
"кнопка ВИКЛИК" для індивідуального ВИКЛИКУ або ВИКЛИКУ ВСІХ, зручна станція «один на один»; або зв'язок між усіма станціями
"ВИКЛИКАТИ ВСЕ" – щоб поговорити з усіма станціями одночасно.
"Кнопка РОЗМОВ" - для ручного натискання та утримання кнопки РОЗМОВ і початок розмови. Кнопка РОЗМОВА не включається автоматично з метою конфіденційності.
- Кнопка РОЗМОВА, що замикається, дозволяє вам говорити безперервно
- Зручний поворотний регулятор гучності на передній панелі легко регулювати рівень звуку.
- Ефективна відстань: приблизно 600м, у прямій видимості
- Розмір пристрою: прибл. 17 х 10,50 х 4,50см
- джерело живлення: тільки мережа змінного струму; Кабель Micro USB, адаптер змінного струму в комплекті

Примітка. Для портативної роботи або роботи від акумулятора можна використовувати повербанк (акумулятор в комплект не входить).
Особливості :
- Доступні три групи каналів для боротьби з небажаним сигналом чи перешкодами. Перемикач групи каналів (A/B/C) розташовано на задній панелі пристрою. У разі виявлення небажаного сигналу вручну перемикайте перемикач групи каналів, щоб змінити групу каналів і вирішити проблему.
- Домофон не може замінити належний нагляд дорослих. Активність дітей необхідно регулярно перевіряти. За потреби використовуйте професійну радіоняню для спостереження за дитиною.
- Домофон автоматично зніме БЛОКУВАННЯ через 10 годин. (Індикатор розмови згасне.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Calford HP-33943, Intercom, бездротова система внутрішнього зв'язку, Intercom Communication System, бездротовий домофон, переговорний пристрій, система гучного зв'язку, система оповіщення, Calford HP-33943, Багатоканальний бездротовий FM-інтерком